فال روزانه پنجشنبه 29 تیر 1396 - میهن تفریح

شارژ آنلاین
دانلود آهنگ پژمان واثقی به نام پدربزرگ
pejman vaseghi pedar bozrrg

فال روزانه

 

فروردین

آنقدر شرایط دشوار شده است که هر چقدر تلاش می‌کنید نمی‌توانید خود را نجات دهید. ولی این که بدانید چه وقت تسلیم شده و چه وقت به سعی کردن ادامه دهید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شاید اگر خودتان را زود کنار کشیده و تسلیم شوید از فشاری که در لحظه به شما وارد می شود نجات می‌یابید، اما در اصل مشکلتان حل نشده باقی خواهد ماند و بزرگ و بزرگ تر خواهد شد. حتی اگر برایتان سخت باشد هم باید موضع خود را حفظ کرده و دست از تلاش برندارید، در ورای این فشار و استرس فعلی راه حل هایی فوق العاده برای مشکلاتتان در انتظار شما هستند؛ فقط به شرط آن که حاضر باشید راهتان را ادامه داده و با موانع و مشکلات روبرو شوید.

 

 

اردیبهشت

بسیار خسته هستید و دوست دارید یک روز هم که شده دیگران جای شما کار کنند ولی این برایتان ممکن نیست. شما در رابطه با نقشی که در یک فعالیت گروهی دارید دچار احساس دوگانگی و سرگشتگی شده اید، ولی خودتان هم خوب می دانید که نمی خواهید از این کار کنار بکشید؛ فقط دلتان می خواهد برخی مشکلات بدون دخالت شما حل شوند. در هر صورت در ارتباط بودن با دیگران همیشه می تواند الهام بخش باشد و به پیدا کردن راه حل های مناسب برای مشکلاتی که دارید کمک کند. خودتان را مجبور نکنید که همین امروز همه چیز را حل کنید، اگر بپذیرید که این وضعیت موقتی است و با جریان پیش بروید، این تنش ها خود بخود برطرف خواهند شد.

 

 

خرداد

ساده تر از آنچه تصور کنید راه حل رهایی از مشکلات به ذهنتان خطور می‌کند ولی این که مدام استرس داشته باشید واقعا برای شما خوشایند نیست. به جای این که صبر کنید تا این مشکلات به سراغتان بیایند خودتان را از قبل برای آنها آماده کنید تا در رویارویی با آنها به مشکل برنخورید. به جای این که با اقدامات اشتباه موقعیتی که دارید را به خطر بیندازید بهتر است سرعتتان را کم کرده و یا حتی بایستید. شما در حال حاضر هیچ نیازی ندارید که بخواهید چیزی را به کسی ثابت کنید. پس کمی توقف کنید تا اوضاع به حالت عادی بازگردد و بدانید که دقیقا چکار باید بکنید و چه مسیری را در پیش بگیرید، پس از آن تخته گاز پیش بروید.

 

 

تیر

امروز در یکی از مراحل مهم زندگیتان به سر می‌برید ولی این را نمی دانید که پس از آن چه چیزی در انتظارتان است. شما دوست دارید به خانواده خود و کسانی که دوستشان دارید نزدیک تر شوید تا احساس امنیت کنید، ولی همه چیز به زودی عوض خواهد شد و نخواهید توانست برای احساس راحتی خودتان به این روند ادامه دهید و بایستی تغییراتی که در حال رخ دادن است را بپذیرید. شاید ندانید که اوضاع چگونه پیش خواهد رفت و مسیری که در پیش دارید شما را به کجا خواهد رساند، ولی باید به هر حال قدم در راه گذاشته و پیش بروید. به جای هراس و ایستادن و نگاه کردن، به خودتان ایمان داشته باشید و پرواز کنید.

 

 

مرداد

به ماه تولدتان بیش از پیش نزدیک شده‌اید. خودتان را برای درخشیدن در این ماه آماده کنید. شما تا همین هفته پیش هم نسبت به رابطه عاطفیتان اطمینان خیلی بیشتری داشتید، ولی حالا ناگهان دچار تردیدهایی شده اید. بهتر است عکس العمل ناگهانی انجام ندهید، زیرا به احتمال زیاد این احساس شما پایداری زیادی ندارد و چیز زیادی در رابطه تان تغییر نکرده است. شاید فعالیت های اقتصادی که در حال حاضر دارید انجام می دهید هنوز به نتیجه مورد نظرتان نرسیده باشند، ولی ثمره زحماتی که در گذشته کشیده اید و کارهایی که قبلا کرده اید به زودی قابل برداشت خواهد بود.

 

 

شهریور

امروز آمادگی هرگونه تغییر در خودتان را با شرایط کنونی دارید ولی نگران این هستید که مبادا تغییراتی را ایجاد کنید که به جای پیشرفت کردن باعث پسرفت شما شوند. راستش را بخواهید امروز قدرت تشخیص شما به آن خوبی که انتظار دارید کار نمی کند و ممکن است عدم تمرکز تفکر تحلیلیتان باعث شود تصمیم اشتباهی بگیرید. گمان نکنید که نتیجه همه چیز دقیقا همان طوری خواهد بود که شما در ذهن خودتان تصویر سازی کرده اید. سعی کنید امروز فقط همه جوانب و گزینه ها را در نظر گرفته و تصمیم گیری را به وقت بهتری موکول کنید. امروز شما به خوبی احساسات دیگران را درک می کند و این می تواند به شما کمک کند قدم بزرگی برای پیشرفت رابطه عاطفیتان بردارید.

 

 

مهر

روزهای فوق العاده‌ای را از نظر مالی و حرفه‌ای پشت سر می‌گذارید و می‌توانید نتیجه کارهای گذشته خود را به خوبی مشاهده کنید. شما در رابطه عاطفی خود به آزادی بیشتری نیاز دارید و به فکر این هستید که این موضوع را با کسی که دوست دارید در میان بگذارید. متاسفانه امروز این بحث به نتیجه ایده آل شما نخواهد رسید و هر چه بیشتر در این مورد صحبت کنید از واقعیت بیشتر فاصله گرفته و کمتر موفق خواهید بود. البته این بدان معنا نیست که نباید به طور کلی در این باره حرف بزنید، سعی کنید امروز بذر این مکالمه را پاشیده و آن را آبیاری کنید، بعدا برای برداشت آن فرصت کافی خواهید داشت.

 

 

آبان

امروز در موقعیت بدی گرفتار شده‌اید و هر چه تلاش می‌کنید راهی برای نجات از این تنگنا پیدا نمی‌کنید. راستش این معضل در واقع ساخته دست خودتان است و تا زمانی که خودتان نخواهید نمی توانید از آن نجات پیدا کنید. شما بیش از حد به گذشته خود چسبیده اید و اگر بخواهید به همین منوال ادامه بدهید موج جدیدی از انرژی که دارد به سویتان می آید را از دست خواهید داد. احساسات قدیمی خود را کنار گذاشته و راه را برای احساسی تازه باز کنید. از مواجه شدن با ناشناخته ها هراسی نداشته باشید، گنج شما در همان غاری که از ورود به آن وحشت دارید نهفته است.

 

 

آذر

شما آدم بسیار خلاق و در عین حال عجیب و غریب هستید و دوستان نزدیکتان به این ویژگی خاص شما آگاهی دارند. با این حال نمی توانید و نباید تظاهر کنید که از آینده و نتیجه ایده ها و کارهایتان مطمئن هستید. به جای این که بیش از اندازه روابط خود را به خطر بیندازید بهتر است کمی منطقی تر رفتار کرده و به استحکام این روابط کمک کنید. شما می توانید در خیال خود به هر جایی که می خواهید سفر کنید به شرط آن که پاهایتان محکم روی زمین باشد و واقعیت ها را هم ببینید. امروز روزی فوق العاده برای یادگیری است و هر چیزی که فرا بگیرید تا مدت ها در حافظه فعال شما باقی خواهد ماند.

 

 

دی

امروز پیشرفت در کارها کند شده و شما کلافه شده‌اید. نگران نباشید همین پیشرفت کند نتایجی فوق العاده خواهند داشت. شاید خودتان فکر کنید که دارید احساسات خود را به صورت خیلی عمیقی بیان می کنید ولی در واقع هر کلمه ای که از دهانتان خارج می شود بجای این که به حل کردن مشکلات موجود کمک کند تنها اوضاع را پیچیده تر کرده و در طرف مقابلتان ایجاد سردرگمی خواهد کرد. نه این که ایراد از شما باشد یا طرف مقابلتان نخواهد شما را درک کند، مسئله این است که در شرایط فعلی کلمات به جای نشان دادن واقعیت ها تنها وضعیت موجود را مبهم تر می کنند. در چنین مواقعی بهتر است سکوت کنید تا از بروز هر گونه سوء تفاهی جلوگیری کرده باشید.

 

 

بهمن

امروز پنج شنبه حال و حوصله انجام هیچ کاری را ندارید. حتی توان بلند شدن از رختخواب خود را هم ندارید چه رسد به انجام کارهای عقب افتاده! ولی تمام سختی آن همان نیم ساعت اول خواهد بود، تنبلی نکنید با وجود این که رفتار دیگران با شما به طرز قابل توجهی با مهربانی همراه است، ولی شما نمی توانید از نیات واقعی آنها اطمینان کامل داشته باشید. شما می توانید بدون هیچ سوال و جوابی خوبی هایی که در حقتان می شود را بپذیرید یا این که با وحشت و بدبینی، رفتار محترمانه آنها را به اشتباه برداشت کنید و بعدا از این کار خود پشیمان شوید. امروز قضاوت کردن در مورد دیگران کار خطرناکی است؛ درست است که شما ذهنی قدرتمند دارید ممکن است گاهی دچار اشتباه شوید.

 

 

اسفند

ممکن است امروز ناگهان خیلی عصبانی شوید و در نتیجه خشمتان کار اشتباهی کنید که بعدا مجبور خواهید شد آن را تصحیح و جبران کنید. تسلیم احساسات ناگهانی شدن هیچ کمکی به شما نکرده و مشکلی را حل نخواهد کرد و در واقع می تواند شما را به مسیری اشتباه راهنمایی کند؛ به ویژه اگر انتظار داشته باشید همه چیز همراه با عشق و زیبایی و واقعیت باشد، بخواهید یا نخواهید بعضی جاها نمی توان این چیزها را پیدا کرد. اگر ناگهان به خودتان آمدید و دیدید یک دنیا کار برای انجام دادن دارید نگران نشوید. با یک برنامه ریزی درست و به موقع م یتوانید همه کارهایتان را انجام داده و از آخر هفته ای فوق العاده لذت ببرید.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.